Omschrijving
Aan de Kardinaal de Jongweg in Nes staat deze woning uit 1935, een huis met volop potentie. Met maar liefst vijf slaapkamers, twee badkamers, woonkamer, keuken en kantoorruimte biedt deze woning een uitstekende basis voor een gezin of voor kopers die op zoek zijn naar een ruime woning die zij geheel naar eigen wens kunnen moderniseren.
De woning is jarenlang met zorg bewoond geweest, maar de afwerking sluit niet meer aan bij de woonwensen van deze tijd. Hierdoor biedt het huis een mooie kans voor liefhebbers van karaktervolle woningen die de handen uit de mouwen willen steken. Modernisering en renovatie zijn gewenst om de woning weer volledig eigentijds te maken.
Bijzonderheden
- Vrijstaande woning uit 1935
- Perceel van 505 m²
- Ruime woning met ca. 126 m² woonoppervlak
- Vrijstaande houten schuur
- Energielabel G
- De huisvestingsverordening van Gemeente Ameland is van toepassing. De woonruimte mag niet voor bewoning in gebruik genomen worden als daarvoor geen huisvestingsvergunning is verleend.
Overzicht
-
ID 12766
-
Type Permanente woning
-
Slaapkamers 5
-
Badkamers 2
-
Garages 1
-
Size 126 m2
-
Oppervlakte kavel 505 m2
-
Bouwjaar 1935